ALF-CUP

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri E-Cub serisinde buluşuyor. Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış alf modelimiz sürüş keyfinizini maksimuma çıkmasını sağlıyor.
ALF-CUP

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri E-Cub serisinde buluşuyor.  Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış E-Cub ALF, sürüş keyfinizin maksimuma çıkmasını sağlıyor.

yüksek güçte motor yapısına sahip E-Cub ALF, şehir içinde rahat kullanım ve kolay sürüş keyfini sizlere sunuyor. Ergonomik sele yapısı, kolay manevra kabiliyeti ve süspansiyon sistemiyle konforlu sürüşler sağlıyor.

E-Cub  serisinin vazgeçilmezi, ön disk/arka kampana fren sistemine ve tubeless lastik yapısına sahiptir.  tüm yaştan kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen E-cub, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.

*B Sınıfı (Otomobil) Ehliyeti İle Kullanılabilir.
 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Taşıma Kapasitesi 150 Kg
Max Hız 25 km/hz
Şarj Mesafesi 50-70 km
Motor Gücü 249 W
Giriş Voltaj 220-240 V
Akü 72V24Ah
Vites 3 Vites
Ön Fren Disk
Arka Fren Kampana
Lastik Ön 2.50-170 Dublex
Lastik Arka 2.75-17 Dublex
Şarj Olma Süresi 8-10 Saat