FAYTON 5000-X

Dinamik ve estetik dizayna sahip FAYTON 5000-X tarzını yansıtan çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor 2 tekerli araç kullanamayanlar, yaşlılar yada engelliler için tasarlanmış yapısıyla park, bahçe ve açık alanları gezmek artık Fayton 5000-X ile keyfe dönüşüyor.
FAYTON 5000-X

Dinamik ve estetik dizayna sahip FAYTON 5000-X  tarzını yansıtan çizgilerle size bir yerden bir yere güvenle gitme imkanı sunuyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği, konforlu ve rahat sürüş yapısıyla da günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor.

Tasarıma uygun yerleştirilen, ileri ve geri ayarlanabilir koltuk yapısı, hareketli-çift kolçaklı ergonomik kol koyma yeri ile sürüş esnasında konforu yaşatıyor. Otomatik vites yapısı ve geri vites özelliği ile geri gidişlerdeki uyarı (ikaz) sinyali ile çevrenizdekilerin sizi fark etmesini sağlar ve güvenli sürüşler yaşatır.

Yol sarsıntı ve darbeleri sönümleme yaparak daha keyifli bir sürüş sunarken, Standart donanım olarak yer alan tubeless lastikler ile de patlamaya karşı yüksek dayanım ve yumuşak bir sürüş imkanı bir araya getirilmektedir.

800 Watt motor gücüne sahip FAYTON 5000-X  tüm yaştan/her kesimden kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar. Taşıma sepeti ile eşyalarınızı rahatça taşımanızı ve alışverişlerde size eşlik ederek en iyi yardımcınız olmaya hazırdır.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen FAYTON 5000-X , uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. İki tekerli araç kullanamayanlar, yaşlılar yada engelliler için tasarlanmış yapısıyla park, bahçe ve açık alanları gezmek artık FAYTON 5000-X ile keyfe dönüşüyor.

*B Sınıfı (Otomobil) Ehliyeti İle Kullanılabilir.
 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Taşıma Kapasitesi 200 Kg
Max Hız 25-35 km/hz
Şarj Mesafesi 35-55 km
Motor Gücü 800 W
Anma Gücü 4000 W
Giriş Voltaj 220-240 V
Akü 60V24Ah
Vites 1Geri 3 İleri
Ön Fren Disk
Arka Fren Kampana
Lastik Ön 3.00-10 Dublex
Lastik Arka 3.00-10 Dublex
Şarj Olma Süresi 6-8 Saat
Ek Özellik 6 Kişilik Asansöre Sığabilir