HİTİT 15 FULL

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri HİTİT 15, serisinde buluşuyor. Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış HİTİT 15, sürüş keyfinizin maksimuma çıkmasını sağlıyor.
HİTİT 15 FULL

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri HİTİT 1,    Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış HİTİT 15, sürüş keyfinizin maksimuma çıkmasını sağlıyor.

Hitit,yüksek güçte motor yapısına sahip  şehir içinde rahat kullanım ve kolay sürüş keyfini sizlere sunuyor. Ergonomik sele yapısı, kolay manevra kabiliyeti ve süspansiyon sistemiyle konforlu sürüşler sağlıyor.

  ön disk/arka kampana fren sistemine ve tubeless lastik yapısına sahiptir.  tüm yaştan kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen , uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.
 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Taşıma Kapasitesi 120 Kg
Max Hız 25 km/hz
Şarj Mesafesi 40-60 km
Giriş Voltaj 220-240 V
Akü 48V24 Ah
Vites 3 Vites
Ön Fren Disk
Arka Fren Kampana
Lastik Ön 3.00-10 Dublex
Lastik Arka 3.00-10 Dublex
Şarj Olma Süresi 8-10 Saat